17 Aralık 2014 Çarşamba

Pendik Devrekliler Derneğiden, Zonguldak Kömürspora Moral Desteği


Merkezi İstanbul ilinde olan Pendik Devrekliler Derneği, Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden Zonguldakspor'a her zaman destek çıkacağını ifade etti.

Pendik Devrekliler Derneği Başkanı Ziya Öncan geçtiğimiz günlerde İstanbul ilinde mücadele eden Spor Toto 3. Lig takımlarından Zonguldak Kömürspor'u bir otelde ziyaret ederek takıma moral motivasyonu verdi. Başkan Öncan dernek olarak Zonguldak Kömürspor'u her zaman desteklediklerini ve takıma sahip çıkılması konusunda Zonguldak olmak üzere tüm sporseverlere çağrıda bulunarak şöyle devam etti;

"Spor Toto 3. Lig de mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'a Pendik Devrekliler Derneği başkanı olarak ve ayrıca yönetim kurulu olarak da başarılar diliyoruz. Bu takım bizim takımımızdır. Takımımıza dernek olarak her ne konuda olursa olsun destek çıkmaya hazırız. İnşallah madenci kentin madenci takımız Zonguldakspor karaelmasın kara lekesiyle lider olacak. Biz dernek olarak takımımızın yanındayız. Tüm sporseverleri ve yetkilileri takımımıza destek olmaya çağırıyor, saygılar sunuyorum."

Başkan Ziya Öncan ayrıca takıma destek olmak amacıyla kombine bilet aldıklarını kaydederek herkesin takıma destek vermesini istedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder