14 Aralık 2014 Pazar

MHP Pendik İlçe Kongresi Serdar Okay’ın Zaferiyle Sonuçlandı


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Kongresi, Serdar Okay’ın zaferiyle sonuçlandı. Kongreyi İstanbul Milletvekili Ali Torlak yanı sıra çok sayıda partili ve bölgenin yerel gazeteleri takip etti.

Yunus Emre Kültür Merkezinde iki listeyle gerçekleştirilen MHP Pendik 8. Olağan İlçe Kongresi 400 delege ile gittiği seçimde 339 delege oy kullandı.

GÜVEN TAZELEDİ

İki adayın yarıştığı seçimde Serdar Okay 222 oy  alarak birinci olurken, Murat ÇEÇEN ise 117 oy alarak ikinci oldu. Böylece MHP’nin 8. Döneminde Serdar Okay güven tazeleyerek yeniden Pendik İlçe başkan oldu.

ADAYLARDAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Her iki adayda kongre öncesinde yaptığı konuşmada, kongrenin saygı sevgi içerisinde geçtiğini vurgulayarak kongreden sonra kaldığımız yerden olağan gücümüzle dün olduğu gibi bu günde devam edeceğiz açıklaması yaptı.

SERDAR OKAY KİMDİR

Serdar OKAY 1977 Pendik doğumlu, Milliyetçi Hareket ile 1992-1997 yılları arasında Kartal ve Kaynarca Ülkü ocaklarında çeşitli görevlerde bulunarak tanışmıştır. 1997-2010 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Pendik ilçe başkanlığı bünyesinde Mahalle başkanlığı, bölge başkanlığı, ilçe yönetim kurulu üyeliği, İlçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Yüksek okul mezunu, Özel sektörde yöneticilik yapan Serdar OKAY Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Haber & Fotoğraflar: Yusuf SARAY - Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder