6 Aralık 2014 Cumartesi

Rüstem Kabil Pendik Belediye Başkan Yardımcılığından İstifa Etti!


Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Rüstem Kabil bu gün başkan yardımcılığından ve memuriyetlikten istifa ettiğini açıkladı .

İstifasını bu gün Pendik  Belediye Başkanı Kenan Şahin’e sunan Kabil son zamanlarda çok zorlu bir sürçte olan bir türlü çözülemeyen  Ak Parti Pendik ilçe başkanlığı için saha ve arazi  çalışmalarına başlayacağı  belirtiliyor.

Edindiğimiz bilgilere göre bu gün istifasını vermek üzere Belediye Başkanı Kenan Şahin’le görüştüğü ve bu konuda başkan Şahin’in tam desteğini aldığı belirtiliyor.

Konuyla ilgili açıklamasına baş vurduğumuz Rüstem Kabil’in açıklama yapmadığı ilerleyen saatlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapacağını  belirtti.

Rüstem Kabil’in işte o istifa açıklaması

AK PARTİ Pendik İlçe Başkanlığı kongresinde birlik beraberlik için aday olmam hasebiyle hizmet etmekle onur duyduğum Pendik Belediyesi Başkan yardımcılığı görevinden ve memuriyetten bugün mesai bitimi itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Şehrin bir bireyi olarak bu süreçte şahsıma gösterilen teveccüh ve destekten dolayı parti teşkilatımızın tüm mensuplarına ve tüm Pendik’lilere teşekkür ederim. RÜSTEM KABİL

Bölge Gündem Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder