11 Aralık 2014 Perşembe

Türk Ahileri Sanayici ve İşadamları


MHP Pendik eski İlçe Başkanı İbrahim Çam'ın kurucu genel başkanlığını yaptığı Türk Ahileri Sanayici ve İş adamları Derneği kuruluşunu tamamladı.

Türk Ahileri Sanayici ve İşadamları Derneği'nin tanatımı amacıyla 11 aralık zçarşamba günü Graeen Park Otel'de bir tanıtım toplantısı düzenlendi. Derneğin Kurucu Genel Başkanı İbrahim Çam, derneği neden kurduklarını ve hedefleriyle ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.

Ahiliğin 13. yüzyılın ilk yarısında Anadolu Selçuklu Türklerinin ekonomik yaşamında çok etkin rolm oynadığını ve uzun yıllar Türk halkının simgesi olduğuna dikkat çeken Çam, " Bizler bugün itibarıyle Ahiliği sindirmiş 21 arkadaşımızla Türk Ahileri Sanayici ve İş adamları Derneğini kurmuş bulunmaktayız.

Derneğimizin genel merkezi İstanbul'dadır. Ayrıca Avustralya, Amerika, Almanya ve ülkemizde 6 ilde örgütlenme çalışmaları tamamlanmış olup, önümüzdeki günlerde açılışları gerçekleşecektir. Ülkemizde mevcut bir çok benzer dernekten farklı olarak milleti ve bayrağıyla sorunu olmayan her girişimciyi destekleyecek, her yatırımcıya kucak açacağız. Devletimize ve milletimize katma değer sağlamak için plan ve projeli hareket ederek, verimli sonuçlar almayı amaçlıyoruz.  Misyon ve vizyonumuzun temelinde insana yatırım, girişimci insanımıza yardım ve ihtiyacı olan insanımıza destek vardır. Bu desteğin özü de tüketme özendirici olan balık verme değil, üretmenin özü olan balık tutmayı öğretmektir."şeklinde konuştu.

HABER: YAŞAR ŞİMŞEK Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder