6 Şubat 2015 Cuma

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Telefonu

Özel Arçelik Küçükbakkalköy Servisi 0216 471 59 56

Beyaz eşya kullanım kolaylığı karşısında yaşanılan arızalarda da kolaylık sunulmasını isteyen tüketicilerin taleplerini dikkate alan Arçelik Küçükbakkalköy Arçelik Servisi olarak hizmet sunmaktadır. Yaşam kolaylıklarını tekrardan tüketiciye gene kolaylıkla sunabilen firma edindiği yılların tecrübesini kullanarak kayıp olan zamanı kısa sürede geri kazanmanızı sağlamaktadır. Çalıştığı alanında uzman eğitimli teknisyenleriyle elinizin altında her an var olmasına alıştığınız beyaz eşyalarınınız arızalanmalarıyla oluşan aksaklıkları güvenle hallederek tekrardan elinizin altında olma vasfını yüksek performansta sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin ilerlemede etkisinin önemini bilen çalışanlarıyla daima bilgi paylaşımı içerisinde güler yüzlü samimi bir şekilde işlerini içtenlikle yapmaktadırlar. Kalitede adından fazlasıyla bahsettiren firma sunduğu hizmetlerde anında arıza tespiti ve pratik tespit sonrası işlemler gerçekleştirmektedir.

Bostancı Arçelik Servisi tüm Ataşehir halkına kaliteli hizmet sunabilmenin yanında donanımlı ekipmanları ile çevre illere de hizmet götürebilmektedir. Çağrı merkezlerine bırakılan talepler üzerinde anında harekete geçerek müşteriye bekleme sıkıntısı yaşatmamaktadır. Yaşanılan beyaz eşyalarındaki sorunları ayrı ayır analiz ederek bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi her gün kullandığımız ürünlerde karşılaştığımız sorunları titizlikle ele alarak buzdolabı termostat sorunlarını, kompresör sorunlarını, ses çıkarma, yeterince soğutmama, donma sorunlarını kısa zaman zarfında incelemelerle arızaları gidermektedir. Aynı şekilde çamaşır makinelerinde oluşan yıkama sorunlarını, program, yüksek ses sorunlarını, tambur sorunları gibi her sorunu titizlikle usta ellerle kısa sürede hallederek eski performansını geri kazandırmaktadır. Bulaşık makinelerinde sıkça karşılaştığınız açılır durumda çalışmama, tuş, program sorunları, kapaktan su sızdırma vb. sorunları tek tek ele alarak güvenilir sonuçlar sunmaktadır.

Arçelik Servisi Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınızdaki yaşadığınız sorunlara güçlü sonuçlar yaratarak yedek parça değişimini garantili olarak itinayla gerçekleştirmektedir.

Kaynak: http://www.erenkoyarcelikservisim.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder