3 Şubat 2015 Salı

Pendik'te Geleceğin Tekvandocuları Yetişiyor


Pendik Belediyesi tarafından Sülüntepe ve Yeşilbağlar Spor Komplekslerinde düzenlenen kurslarda 330 öğrenci tekvando öğreniyor. Spora yatkınlığı olan öğrenciler, Pendik Belediyesi Spor Kulübü’ne yönlendirilerek müsabakalara katılma şansı yakalayacak.

Pendik Belediyesi, bünyesinde yer alan spor tesislerinde çocuklara tekvando yapma imkânı sunuyor. Sülüntepe ve Yeşilbağlar Spor Komplekslerinde haftanın 4 günü 330 çocuk tekvando öğreniyor. Eğitimler belediyenin son derece lüks tesislerinde veriliyor. Pendikliler için önemli bir avantaj sağlayan tesisler,  düzenli ve disiplinli çalışma ile ülke çapında spora yeni yetenekler kazandırma   hedefine tekvando ile devam ediyor.  Antrenör Azmi Niğdelioğlu gözetiminde gerçekleştirilen eğitimlerde başarılı sporcular Pendik Belediyesi Spor Kulübü’nün Tekvando branşına yönlendiriliyor. Burada spora devam edecek sporcular hem kulüplerini hem de ülkelerini ulusal ve uluslararası müsabakalarda temsil etme şansı yakalayacak.

Başvurular, eğitim verilen spor komplekslerinin kayıt ofislerinden alınıyor. Aylık ücret ise sembolik sayılabilecek bir miktar olan 10 TL. Eğitimlerden 2000 ve 2009 yılları arasında doğan çocuklar faydalanabiliyor.

Eğitim günleri

Sülüntepe Spor Kompleksi : Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar

Yeşilbağlar Spor Kompleksi: Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder