6 Şubat 2015 Cuma

Tüm Arçelik'lerde Kaliteli Hizmet Güvencesi

Tüm Arçelik'lerde Kaliteli Hizmet Güvencesi

Beyaz eşyalar günlük yaşamımızda önemli bir yer tutarlar. Bu yüzden hatırı sayılır paralar vererek aldığımız beyaz eşyalar konusunda seçici olmak zorundayız. Bir beyaz eşya hangi özelliklere sahip olmalıdır? Birincisi pratik ve kullanışlı olmalıdır. Yani zor anlaşılır bir elektronik yapıya sahip olmamalıdır. Akılda kalıcı kısa yollar ile herkesin anlayacağı bir kullanım yöntemi olmalıdır. Ayrıca kolay temizlenebilir özelliği çok önemlidir. Yedek parça sorunu olmaması ve servis ağının geniş olması ise mutlaka gereklidir. Tüm bunlar gözetilerek düşünüldüğünde Arçelik tercih edilen bir marka olarak öne çıkmaktadır. Geniş bir servis ağına sahip olması bilinen bir gerçektir. Çekmeköy Arçelik Servisi bu  geniş ağın bir şubesi olarak özen ile Arçelik kullanıcılarına her türlü bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir.

Servisimiz konusunda tecrübeli ve uzman çalışanlardan oluşmuş bir kadroya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmuş modern bir atölyeye sahiptir. Arçelik Çekmeköy servisi buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, ankastre setleri, aspiratörler, fırınlar, set üstü ocaklar, klimalar, kombiler ve küçük ev aletleri olmak üzere tüm Arçelik marka cihazlarınızın bakım ve onarımlarında başarıları ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır. Beyaz eşyanız herhangi bir sorun yaşadığında bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yardım talebiniz alındıktan sonra tecrübeli çalışanımız anında size ulaşacak cihazınızın arıza tespitini yapacaktır. Yerinde müdahale gerektiren durumlarda servisimize getirmeye ihtiyaç duyulmadan hemen arızası giderilecektir.

Yapılan parça değişiminde ve bakım onarımlarda hizmetlerimiz garanti sürelerine dahil edilir. Arızalarda tecrübesi ile başarı gösteren ekibimiz orijinal parça değişimleri yaparak yan sanayi ürünlerine asla rağbet etmemektedir. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarda vermeyi amaç edinen Çekmeköy Arçelik Servis servisi daima kaliteli hizmeti sunma gayretindedir.

Kaynak: http://cekmekoyarcelikservisim.com