29 Nisan 2015 Çarşamba

Pendik Böcek İlaçlama


Pendik böcek ilaçlama hizmetlerimiz, TSE onaylı ilaçlarla sağlanmaktadır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde, en uygun fiyatlarla işlem yapan şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir. Şirketimizin Pendik ilaçlama fiyatları, sektörün en düşük fiyatlarıdır. Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, Şeyhli, Yayalar ve Yenişehir semtlerinde hizmet veren şirketimiz, Pendik böcek ilaçlama şirketleri arasında en iyisidir. Servislerimiz, açık ve kapalı birçok alanda hizmet vermektedir. Zira böcekler, her alanda yuva yapabilmektedir.

Böcekler Nerede Yaşar?

Bitki örtüsünün, yeşil alanların bulunduğu her yerde böcekler yuva yapabilir. Duvar aralıklarında, bina kenarlarında, taş ve kaya altlarında, toprak altında yuva yapabilmektedir. Yağmur sularının yuvaları doldurması ile haşereler, kapalı mekanlara geçiş sağlarlar. Pendik haşere ilaçlama servislerimiz, birçok alana hizmet vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Pendik ilaçlama firmaları arasında, en büyük hizmet kapasitesine sahip olan şirket biziz. İşyeri, ev, dükkan, bakkal, fırın, cafe, hastane, sağlık ocağı, park, fuar alanı, bahçe, tarla, yemekhane, depo, havalandırma, konser alanı gibi iç ve dış mekanların tümünde haşere ile mücadele etmekteyiz. Şirketimize bağlı bulunan Pendik fare ilaçlama servislerimiz de, tüm alanlarda fare kontrolü sağlamaktadır.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, kör fare, karafatma, akrep, gümüş böceği, kene, kertenkele, pire, çatı faresi, fındık faresi, tahtakurdu, bit, hamam böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, , Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, çıyan, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, mite, kırkayak, ev faresi, pamuk faresi.

7/24 Kesintisiz Hizmet Anlayışımız

Şirketimiz, ilçede halk sağlığını korumaktadır. Böceklerin ve farelerin neden olduğu sağlık sorunlarına karşı çözüm oluşturmaktadır. Sıvı, kokusuz, katı, kokulu ve jel ilaçlarla 7/24 hizmet vermekteyiz. Kısa sürede üreyen böceklere karşı geliştirdiğimiz, aralıksız hizmet anlayışı ile böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Firmamıza, referanslarımıza ve fiyatlarımıza sürekli ulaşabileceğiniz internet sitemiz: www.pendikbocekilaclama.com