29 Ağustos 2015 Cumartesi

Gayrimenkul Sektörü ve Show Realty Turkuaz

Beykoz satılık ev, Çekmeköy Satılık daire, Ümraniye satılık daire

Türkiye emlak sektörü konusunda pek de gelişememiş ülkelerden biridir. Profesyonel anlamda işin detaylarını bilen ve yapan neredeyse hiçbir emlakçı bulunmuyor.

Show Realty 2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulduğundan beri sektörü büyük ölçüde domine etmiş ve bulunduğu bölgelerde emlak sektörünü düzene sokarak kaliteyi yükseltmiştir. 2013 yılında ülkemize geldiğinde kalite standartlarını yüksek tutmuş ve tüm şubeleri şirket prensiplerine göre istikrarlı ve düzenli bir iş anlayışı geliştirmişlerdir.

Biz Show Realty Turkuaz Gayrimenkul olarak şirket prensiplerimizden ödün vermeden, kaliteyi ön planda tutarak, ilkelerimizi kazançtan ziyade insanlar üzerine yöneltmeyi seçerek emlak sektörüne insanı merkeze alan bir açıyla bakıyoruz. Show Realty Turkuaz sektördeki eksikliklerin ve kurumsal düzeye geçememiş emlak sektörünün farkında olarak önceliklerimizi dürüstlüğe ve güvene veriyoruz. Geçmişte hiçbir zaman eksik ve yanlış içermediğimiz gibi gelecekte de hiçbir zaman hiçbir müşterimizin yüzüne utanarak bakmayacağız.

Sektörde işimizi profesyonel düzeyin altına düşürmemeye gayret ediyoruz. Müşterilerimizin mülklerini kendi mülkümüz kadar önemsiyoruz. Ve her bir alıcıya da kendimize mülk arıyor gibi bakıyoruz. Çünkü biz sizleri önemsediğimiz kadar var olduğumuzu biliyoruz. Öncelikli bölgelerimiz Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye olmasına rağmen tüm Türkiye’deki arsa, konut ve işyeri alım-satım işlerinizde güvenle danışabileceğiniz ve hiçbir zaman sizi yalnız bırakmayacak bir aileyiz aslında.

Temel görevimiz portföyümüzde yalnızca kaliteli, abartılı fiyat içermeyen gayrimenkuller bulundurmak ve müşterilerimize en doğru, en uygun gayrimenkulü önermek. Çünkü biz biliyoruz ki seçeceğiniz gayrimenkul emeklerinizin bir yatırımı ve biz bunu en doğru şekilde değerlendirmenizi sağlayabilmeniz için varız. 

Doğru fiyat ilkemizle alıcı ve satıcı arasındaki memnuniyeti sağlamak bizim temel görevlerimizdendir. Sektörde uzun zamandır kazandığımız tecrübelerle ticari düşüncelerden ziyade bireysel faydaları yeğliyoruz. Satılık daire, kiralık daire, arsa, işyeri, villa ve devre mülk ile ilgili tüm konularda bize danışmaktan çekinmeyin. Haftanın her günü zengin portföyümüz ve engin tecrübemiz sizlere hizmet etmeye hazır. 

Gayrimenkul üzerine danışmak istediğiniz her konuda kapımız size sonuna kadar açık. Portföyümüzde Beykoz satılık ev, Çekmeköy kiralık daire, Çekmeköy Satılık daire, Sancaktepe kiralık daire, Sancaktepe satılık daire, Ümraniye kiralık daire, Ümraniye satılık daire ve satılık villa, kiralık villa üzerine pek çok konut bulunmaktadır.