3 Ağustos 2015 Pazartesi

Profesyonel Tesisatçı Bulmanın Kolay Yolu


Ev ya da iş yerlerinizde yaşayacağınız her türlü tesisat problemlerinde PROFESYONEL Tesisatçı servisine bir telefon açmanız yeterli. Ev ya da iş yerlerinizdeki tesisat problemlerine kendi yöntemlerinizle müdahale etmeniz ile sorunu daha da büyütmeniz oldukça yüksek bir olasılık. Örneğin yaşanılan bir tıkanıklık sorununda akla ilk gelen yöntem marketlerden temin edilen ucuz kimyasal maddelerle tıkanıklığı açmak olmaktadır. Ancak bu kimyasal maddelerin solunumu hem ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmekte hem de tıkanıklığa yapılan bu müdahale ile sorununuzu çözmez aksine çok daha büyük tesisat problemlerine davetiye çıkarmış olursunuz.

Bu nedenle tuvalet tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, ya da kalorifer petek temizliği konularında uzman kimselerden yardım almanız önerilmektedir. PROFESYONEL Tesisatçı profesyonel personelleri ile yaşadığınız tesisat sorunlarını en kısa süre içinde zahmetsiz bir şekilde herhangi bir yeri kırıp dökmeden çözmektedir.

PROFESYONEL Tesisatçı ile;
Gider Tıkanıklığı Açma: Tıkanıklığın bulunduğu bölge görüntülü cihazlarla tespit edilir ve kanal açma makinesi ile de sorun ortadan kaldırılır.
Su Kaçağı Tespiti: Su kaçakları termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve tesisat test pompaları ile herhangi bir alan kırılıp dökülmeden tespit edilir.
Kalorifer Petek Temizliği: Kalorifer peteklerinin 2 senede bir temizlenmesi önerilmektedir. PROFESYONEL Tesisatçı ile bu işlem de en kısa sürede tamamlanmaktadır.