22 Ekim 2015 Perşembe

Ataşehir ve Kayışdağı Arçelik Servisi

Ataşehir ve Kayışdağı Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi, profesyonel teknisyen kadrosu ile Ataşehir ilçesi ve merkezi sakinlerine beyaz eşya, montaj ve tamir servis hizmeti sunuyor. Ataşehir Arçelik Servisi ilçenin en köklü firmalarından biri olarak özel servis hizmeti veren firmamız orijinal yedek parça, montaj imkanları ve ekonomik teknik servis ücretleri ile beyaz eşyalarınızdaki arızalara köklü çözümler üretiyor.

Ataşehir ve civarında garantili bir servis hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Servisimiz tüm teknik sorunları yerinde çözecek teknik imkanlara sahiptir. Beyaz eşya, kombi, klima, Arçelik buzdolabı servisi ve onarımı yapan firmamız sizlere son derece kaliteli ve titiz bir hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz ile Ataşehir ve Kayışdağı ilçesinde ikamet eden tüm Arçelik kullanıcılarının yanındayız. Ataşehir ve Kayışdağı Arçelik Servisi olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Eski yeni tüm Arçelik cihazlar için servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz 1 yıl garantili onarım hizmeti vermektedir. Garantili ve kaliteli bir onarım için bize ulaşabilirsiniz. Onarım ve bakım ücretlerini kredi kartı ile ödemeniz mümkün. Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için servis kaydı bırakırken bunu belirtmeniz gerekmektedir. Servisimiz sabah 09:00'dan akşam geç saatlere kadar teknik servis hizmeti sunmaktadır.