18 Ekim 2015 Pazar

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

Backlink Paketleri Ne İşe Yarar?

Backlink paketleri, web sitelerini googleda mevcut konumundan daha üst sıralara taşımak amacıyla oluşturulmuş, çeşitli özellikler barındıran paketlerdir. Backlink paketi yani bir diğer adıyla seo paketleri, sadece bir web sitesinin linkinin başka bir sitede paylaşılması anlamını taşımaz. Tamamıyla anahtar kelime ve url optimizasyon işleminin, karşı tarafta yer alan web sitesinin pagerank – mozrank değerlerinin göz önüne alınarak yapılması gereken işlemlerdir. Bu işlemleri Türkiye’de organik bir şekilde yapan en iyi web sitelerinden bir tanesi de, www.backlinkci.net'dir


Bildiğiniz gibi her web sitesi farklı kitleleri hedeflemekte, site içeriklerini buna göre dizayn etmektedir. Bir site sahibinin en büyük hedefi yazdığı cümleleri, kelimeleri geniş okuyucu kitlelerine ulaştırmaktır. Ancak sadece web sitenize içerik girmekle, sitenizi geliştirmekle, sitenize resim ve videolar eklemekle bu mümkün değildir. Tüm bu faktörleri uyguladıktan ve sitenizi geliştirdikten sonra profesyonel oluşumlarca destek almak, yazılarınızı ve içeriklerinizi geniş kitlelere ulaştırabilmek adına sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Google’da nasıl yükselebilirim, web sitemi nasıl geliştirebilirim, sitemi üst sıralara nasıl taşıyabilirim? Gibi arayışlar içerisindeyseniz eğer, doğru yere hoş geldiniz. 2013 yılından bu yana anahtar kelime optimizasyonlarına yoğunlaşmış, Dünyaca ünlü Pr1-Pr10 arası backlink kaynakları, ile ilgilenen www.backlinkci.net sizleri güvenle google ve diğer arama motorlarında üst sıralara taşıyorlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Web sitenizi sizin gözünüzle görerek, sitenize özgün seo optimizasyonlarına uyguna tanıtım yazılarıyla ilk önce Türkiye’de orta ve üst segmentte bulunan 20 adet forum sitesinde forum tanıtımınızı yapıyorlar. Ardından blog tanıtımıyla, anahtar kelime optimizasyonlarıyla ve dofollow-nofollow link çıkışlarıyla web sitenizi pr7 backlink sitesi, pr8 backlink sitesi, pr9 backlink kaynaklarıyla destekliyorlar. Dünya’nın en iyi backlink siteleriyle kullanıcılarına hizmet veriyorlar. Üstelik tam 30 farklı web siteden tanıtımınızı yaparak, sizleri binlerce kişiye reklam ediyorlar.

Peki Google ve diğer arama motorlarında yükselmek size ne fayda sağlayacak? Arama motorlarında yükselmek sizi rakiplerinizden ön plana taşıyarak sektördeki kar markajınızı arttırmaya vesile olacaktır. Sitenize girecek olan kişi sayınızı arttıracak ve web sitenizin Dünya sıralamasını daha üst sıralara taşıyacaktır. Backlink sitesi ve backlink siteleri kategorilerinde hizmet veren, organik seo paketi sunumu yapan backlinkci.net sizleri google ve diğer arama motorlarında yükseltecek kesin çözümler sunmaktadır.