14 Ekim 2015 Çarşamba

Profesyonel Spor ve Fitness Aletleri: Esjim Sports Plaza

Esjim Sports Plaza

Spor ve Fitness aletleri üretiminde öncü firmamız 1990 yılından itibaren spor merkezleri konusunda faaliyet gösteren ve birçok üyesine hizmet eden Esjim Sports Plaza, bu alanda edindiği tecrübelerini profesyonel spor ve fitness aletleri üretimine de taşımıştır.

Hayatlarını spora adamış ve yıllarca profesyonel olarak faaliyet göstermiş sporcular tarafından kurulan Esjim; sporun gelişimini ve fizyolojik olarak bireyler üzerindeki etkisini araştırarak, gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda, müşterilerinin spordan en etkin şekilde faydalanabilecekleri doğrultuda ürünlerini geliştirmiştir.

Hedefi sürekli gelişim olan Esjim, gelişmiş ülkelerdeki fitness-gym sektöründeki son trendleri takip ederek, Dünya’da sürat le büyüyen bu sektöre; ergonomisi, sağlamlığı, şık dizayn ve üretim kalitesi ile bir çok seri sunmaktadır. Starline Cardio, Escalate, İmpulse Fitness, Ergoline Wellness, Free Weight serileri bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca Esjim Sports Plaza yaptığı güçlü distribütörlük anlaşmaları ile Gym80, Intenza Fitness, Ultrasun gibi dünyaca ünlü bir çok firmanın Türkiye'deki temsilciliğini de üstlenmektedir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasında ithalat-ihracat, imalat ve spor aletleri satış projelerine hızla devam eden Esjim Sports Plaza, spor sektörüne olan yatırımlarını arttırarak sürdürmektedir. Gerek kendi imalatı olan ürünler, gerekse yurt dışından ithal ettiği ürünler ile farkını her zaman ortaya koyan Esjim, bu yönüyle de sektörde daima bir adım öndedir.