14 Ekim 2015 Çarşamba

Dış Mekan Zemin Kaplaması: Naturdeck Modelleri

Naturdeck Modelleri

Naturdeck Modelleri, Pimawood'un son teknoloji ile üretilen yeni ürünüdür. Üst ve alt yüzeyleri iki farklı desene sahiptir. Naturdeck Modellerinin bir yüzeyine fırça ile eskitme tekniği, diğer yüzeyine kabartma tekniği uygulanarak doğal ahşap form ile birlikte estetik bir görünüm kazandırılmıştır.

Opsiyonel olarak yüzeylere diğer bir eskitme tekniği olan zımparalama da işlemi yapılabilmektedir. Naturdeck Modellerinin birbirine uyumlu 4 farklı renk seçeneği ve 2 farklı yüzey deseni zengin kombinasyonlar yaratılmasına olanak sağlar.

Dış mekan zemin kaplamasında kullanılan Naturdeck Modeller; teraslar, havuz kenarları, plajlar, iskeleler, verandalar, pergolalar, kış bahçeleri, yürüyüş yolları, platform ve basamaklarda, açık havada oluşturulabilecek tüm alanlarda güvenle kullanılabilir.

Naturdeck Modellerin kullanım alanları; Bahçeler, Teraslar, Havuz Kenarları, Plajlar, İskeleler, Basamaklar, Yürüyüş Yolları, Platformlar, Verandalar, Pergolalar olup hem dayanıklı hemde uzun ömürlü bir üründür.