22 Ekim 2015 Perşembe

Pendik ve Tuzla Arçelik Servisi

Pendik ve Tuzla Arçelik Servisi

Pendik ve Tuzla ilçesinde Arçelik servisi hizmeti almak için Haftanın tüm günü hizmet veren firmamız tüm Arçelik marka cihazlar için gerekli olan ekipmana sahiptir. Beyaz eşya cihazlarınız dan herhangi birinin arızalanması durumunda firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Arçelik servisi kendi bünyesinde elektronik ve mekanik tüm arızaları çözen firmamız arızalı cihazlara yerinde müdahale etmektedir. Pendik arçelik servisi, tüm pendik merkezi, kurtköy, ramazanoğlu, taşlıbayır, çamçeşme, kavakpınar mahallerine hizmet vermektedir.

Tuzla Arçelik Servisi, uzman personeli ile sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Tuzla ilçesi içerisinde eski yeni tüm Arçelik cihazlar için onarım hizmeti veriyoruz. İlçe geneline hizmet sunan firmamız Arçelik marka tüm cihazların onarımı için faaliyet göstermektedir. Beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için Tuzla Arçelik Servis firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Tamiri
Buzdolabının ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Siz değerli Pendik ilçe sakinlerinin yaşadığı buzdolabı arızalarına aynı gün içinde ve yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları firmamızla paylaşarak hizmet alabilirsiniz.

Arçelik Kombi Tamiri
Pendik ilçesinde imkanlar doğrultusunda hemen hemen her hane ısınma ve sıcak su ihtiyacını kombi ile karşılamaktadır.