10 Ekim 2015 Cumartesi

Pendik'te 52 Yaşındaki Moldova Vatandaşı Evinin Önünde Ölü Bulundu


İstanbul Pendik'te 52 yaşındaki Moldova vatandaşı 3 çocuk babası Nikolai Civirjic kaldığı apartmanın önünde ölü halde bulundu.

TANIDIKLARININ YANINDA KALMAYA BAŞLADI

Pendik Batı Mahallesi Mektep Sokak'taki olay sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Moldova'dan İstanbul'a eşiyle birlikte gelen 52 yaşındaki Nikolai Civirjic tanıdıklarının yanında kalmaya başladı. Bir süre sonra karısı şehir dışında iş bulunca kocasını İstanbul'da bırakıp Bodrum'a gitti. Nikolai Civirjic de bir işyerinde bekçilik yapmaya başladı.

KAN KAYBINDAN ÖLDÜĞÜ DÜŞÜNÜLÜYOR

Sabah saatlerinde Mektep Sokak'ta oturan bir kişi bakkala giderken kaldırımda hareketsiz Civirjic'i görünce durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri Civirjic'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları incelemede Nikolai Civirjic'in başının arkasını aldığı darbe sonucu kan kaybından ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde durdu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Nikolai Civirjic'in oturdu 4'üncü kattaki dairenin penceresinden atlayarak mı intihar ettiği ya da cinayete mi kurban gittiği yapılacak otopsi sonucu ortaya çıkacak. Polis olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Haberler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder