22 Ekim 2015 Perşembe

Tuzla’da Türkiye ve Dünyada Örnek Alınacak Bir Belediyecilik Uygulanıyor


Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret eden AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1.  Bölge Milletvekili Adayı Mihrimah Belma Satır, “Türkiye ve dünyada örnek alınacak bir belediyecilik. Sosyal belediyecilik çok önemli, Tuzla Belediyesi de böyle güzel bir çalışma yapmış” dedi.
AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Mihrimah Belma Satır, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret etti.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Kevser Şamlı, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Çiğdem Arslan ve Kadın Kent Gönüllüleri tarafından karşılanan Satır, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın tüm birimlerini gezdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’dan çarşının hizmet ağı hakkında bilgi alan Satır, özellikle Kadın Kent Gönüllüleri’nin aktif rolünün önemine değindi.

Gönül Elleri Çarşısı ziyaretinin ardından değerlendirmede bulunan Satır, “Türkiye ve dünyada örnek alınacak bir belediyecilik. Sosyal belediyecilik çok önemli. Tuzla Belediyesi de böyle güzel bir çalışma yapmış. İhtiyaç sahipleri ile hayırseverleri bir araya getirmiş. Buraya bağışlanan eşyaları belirli bir sistemden geçirdikten sonra, ihtiyaç sahiplerine en uygun dille ve en uygun şekilde teslim etmiş. Bu çok önemli” diye konuştu.

Tuzla Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder