22 Ekim 2015 Perşembe

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye Ariston Servisi

Ümraniye Ariston Servisi konusunda profesyonel teknik servis ekibinden oluşan, yerinde Ariston servis hizmetini sizlere en iyi şekilde vermenin gayreti içerisinden olmaya devam etmektedir. Aristo ürünleri ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza en hızlı şekilde ümraniye ariston servisi olarak garantili şekilde çözüyoruz. Ümraniye ariston servis isteklerinizde aynı gün içresinde yerine getirerek haftanın 7 günüde hizmet vermektedir.

Ümraniye Ariston Servisi, Ümraniyenin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Ariston servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, termosifon tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.  Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetimizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.

Ümraniye'nin; Dudullu, Ihlamurkuyu, Yavuztürk, Ademyavuz, Kazaımkarabekir mahallesi, Atakent, Çakmak, Tepeüstü mahallesi başta olmak üzere bütün mahallelerine özel Arçelik servisi hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşya başta olmak üzere, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre cihazlarınız gibi bir çok cihazınıza servis, bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.