5 Kasım 2015 Perşembe

Belediyecilik Hizmetinde Yeni Adres


Kavakpınar ve Ahmedi Yesevi Mahalleleri’nde yer alan kültür merkezleri, artık vatandaşlara belediyecilik hizmeti de vermeye başladı. Bu iki merkezde iletişim masası kuran Pendik Belediyesi, istek-şikâyet, dilekçe, evrak ve nikâh işlemleri  için başvuru imkanı sağlıyor.

Vatandaşların belediyecilik işlemlerine daha kolay ulaşabilmesi için yürüttüğü çalışmalara bir yenisini ekleyen  Pendik Belediyesi, merkez binadaki iletişim merkezini mahallelere yayma kararı aldı.  Göreve geldiği günden beri vatandaşları belediyeye gelmekten kurtarıp, belediyeyi vatandaşın ayağına götüreceğini vurgulayan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, bu konuda bir adımı daha hayata geçirdi.


Çağrı merkezi ve mahallelere kurulan mobil beyaz masanın ardından, belediye merkez binasında hizmet veren iletişim merkezi de iki şubeyle Pendiklilerle buluştu.   Kavakpınar Mahallesi Ahmedi Hani Kültür Merkezi ve Ahmet Yesevi Mahallesi Ahi Evran Kültür Merkezi’nde kurulan iletişim merkezi masasından vatandaşlar birçok işlemini çözüme kavuşturabiliyor. Her iki iletişim merkezinde istek-şikâyet, dilekçe, evrak ve nikâh başvuruları yapılabiliyor. İletişim merkezleri ayrıca kültür merkezlerinin danışmanlık hizmetini de veriyor.

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder