23 Ocak 2016 Cumartesi

Çocuk Kulüplerinde Karne Heyecanı


Pendik Belediyesine ait 3 çocuk kulübünde okul öncesi eğitimleri alan 3-4 ve 5-6 yaş grubundaki 360 minik, okulların yarı yıl tatiline girdiği karne gününde bir dizi eğlenceli etkinlikle başarı belgelerini aldı.

Okullar 2015-2016 yılı eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamlayarak tatile girdi. Pendik’teki ilk, orta ve lise dengi 278 okulda okuyan toplamda 126 bini aşkın öğrenci karne sevinci yaşadı. Pendik Belediyesine ait 3 çocuk kulübünde okul öncesi eğitimleri alan 3-4 ve 5 yaş grubundaki 360 minik, Belediye tarafından karne gününde bir dizi eğlenceli etkinlikle başarı belgelerini aldı. Anne ve babaları eşliğinde okul öncesi eğitimde ilk karne heyecanını yaşayan minikler, bunun yanında animasyon gösterileri, dinletiler ve aldıkları hediyelerle sevindi.

Çocuk kulüpleri okul öncesinde zengin bir eğitim veriyor

Pendik Belediyesinin Fevzi  Çakmak, Orhangazi ve Kurtköy Mahallelerinde yer alan 3 çocuk kulübünde miniklere yönelik satranç, değerler eğitimi, müzik bilgisi, animasyon gösterimleri ve drama eğitimleri verilirken onları kulübe getiren ebeveynlere yönelik de aile eğitim seminerleri ve psikoloji sohbetleri gerçekleştiriliyor.

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder