25 Mart 2016 Cuma

Ayak Kokusu Gidericiler Nelerdir


Gün boyu gittiğimiz yerler veya yaptığımız sporlar esnasında kullandığımız ayakkabılar özellikle kapalı olduğunda ayaklarımızda kötü kokular oluşturmaktadır. Uzun süre kapalı yerde kalan ayaklarımız hava almadığı için oluşan bakteriler yüzünden koku yaymaktadır. Özellikle erkeklerin %70inde görülen bu soruna ilk çözüm olarak tabi ki de düzenli bir şekilde ayak yıkamak önerilmektedir. Her gün aynı çorabı ve aynı ayakkabıyı giymemeye özen gösteren erkeklerde ayak kokusu gidericiler çok daha nadir görülmektedir.

Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?
Kadınların birçoğunun haberdar olduğu bakım kremleri artık erkeklerin de oluşan kötü kokular yüzünden ilgisini çekmektedir. Ayak bakım kremi olan foot care ayak kremi ayaklarınızda oluşan kötü kokuyu gidererek çok daha temiz ve ferah bir ayağa sahip olmanızı sağlamaktadır. Böylelikle gideceğiniz evlere çok daha öz güvenli girerek ayaklarınızın kokmasından utanmanıza gerek kalmayacaktır.

Kullanım Talimatları
Ayaklarınızda oluşan kötü kokulardan artık kurtulmak istiyorsanız ilk başvurmanız gereken krem olan foot care ayak kremi ayaklarınızın kokusunu gidermenin yanı sıra mantar oluşumuna veya bakteri önlemeye de oldukça yardımcı olmaktadır. Ayaklarınızın bakımını sağlayan bu kremi ayaklarınızı temiz bir şekilde yıkadıktan sonra parmak içlerine kadar uygulamanız gerekmektedir. Kremi yedirmeden sürdükten sonra paketin içerisinden çıkan çorabı giyerek 24 saat ayağınızda kalmasını sağlayın. 120 güne kadar etkili olan bu krem ile kötü kokulardan kurtularak çok daha temiz bir görünüme sahip olabilirsiniz. www.footcareayakkremi.org ürününden sipariş vererek sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.