25 Mart 2016 Cuma

Köselikten Kurtulmanın Yolları


Erkeklerin her zaman korkulu rüyası haline gelen köselik, günümüzde pek çok erkeğin ortak bir problemi haline gelmiştir. Son zamanlarda da genç yaşlarda da pek çok ünlünün sakal bırakma modasına uyduğu görülürken, erkeklerin bu durumdan psikolojik olarak etkilendikleri de gözler önüne seriliyor. Bu durumda da gayet normal olarak, köselik problemlerine son verebilmek için sakal çıkartma yöntemlerine göz atmak gerekiyor. İşte bu yöntemler arasında yer alan bitkisel serumlar, son zamanların oldukça yaygın olarak kullanılanları arasında. Sakal çıkarıcı ürünlerden sipariş vermek için www.sakalcikarma.gen.tr sitesini ziyaret ediniz.

Bitkisel serumlar nelerdir?
Sizlere bahsetmekte olduğumuz sakal çıkartma serumları, sakal köklerinin ilk oluşumlarını sağlayan içeriklere sahip ürünlerdir. İçeriğinde genel olarak sarımsak yağı kullanılırken, biberiye yağı, kekik ve fındık yağı da destekçiler arasındadır. Bu serum haftada 3 gün olarak, sabah ve akşam olmak üzere günde toplam 2 kere uygulanarak, sakal köklerinin oluşumu sağlanmaktadır. Böylelikle haftalar sonra tüy oluşumları sağlanarak, köseliğe bir son verilebilir.
Daha gür sakallar

Elbette ki bahsettiğimiz sakal çıkarma serumları, sadece kök oluşumunda yardımcıdır. Eğer ki daha gür sakallara sahip olmak istiyorsanız, en etkili yöntemler arasında bilinen traş yöntemi uygulanmalıdır. Günlük olarak düzenli şekilde traş olmak, sakal köklerini güçlendirerek, yenilenmesine sebep olacaktır. Böylelikle belirli bir zaman sonra sakallar daha gür şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Fakat traş olurken dikkat etmeniz her zaman önemli. Tahriş konusuna dikkat ederek, cilt uzmanlarından da yardım alabilirsiniz.