25 Mart 2016 Cuma

Namaz Kılmayı ve Kur’an Okumayı Bilmiyor musunuz?


Biliyorsunuz ki biz Müslümanlara Allah tarafından emredilmiş ve farz olarak bilinen bazı görevler verilmiştir. Bunları yerine getirmemi dinin gerekleri arasında yer almaktadır. İslam’ın şartları arasında yer alan ve dinin direği olarak bilinen namaz kılmak, bizler için oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu konuda ne kadar dikkatli olursak bizler ahirette o kadar rahat edebiliriz. Tabi ki bunu en iyi Rabbimiz bilir. Fakat bu konuda elimizden geleni yaparak taktiri Allah’a bırakmalıyız. Eğer ki sizlerde namaz kılmayı bilmiyorsanız, günümüzün en güzel ürünleri arasında yer alan namaz öğreten seccade ile kendinize güzel bir destek verebilirsiniz.

Sizlere bahsetmekte olduğumuz ve dinin gereklerini yerine getirmemizde bizlere kolaylık sağlayan birkaç ürün arasında yer alan namaz öğreten seccade son zamanlarda kullanılan teknolojik ürünler arasında yer almaktadır. Seccade üzerinde ki elektronik mekanizma sayesinde sizlere ezan okuyabilir, dua ve sureleri sesli olarak iletebilir ve namaz kılmak konusunda eksikliklerinizi fark edebilmenizde sizlere yardımcı olabilir. Sizlerde namaz konusunda eksiklikleriniz olduğunu düşünüyorsanız bu üründen faydalanabilmek üzere satın alabilirsiniz. Kuran okuyan kalemin nasıl kullanıldığına www.kuranokuyankalem.org sitesinden bakabilirsiniz.

Kur’an Okumayı Kolay Öğrenin
Namaz kılmanın yanı sıra pek çok bireyimiz Kur’an okuma konusunda bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Bazı kişiler iş yoğunluğundan dolayı Kur’an kurslarına gidememektedir. Bu sayede evlerinde tek başına öğrenmesi zor olduğu için maalesef bu işlemleri gerçekleştirememektedir. Artık sizlerde kuran okuyan kalem sayesinde bu sorunlardan uzak kalabileceksiniz.

Bahsettiğimiz kuran okuyan kalem sahibi olarak sizlerde kendi evlerinizde kendi imkânlarınız ile Kur’an okumayı öğrenebilir ya da biliyorsanız bile eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere pek çok dua ve surenin okunmasında da yardımcı olacak olan bu ürün, ayet üzerinde düğmesine basılı olduğu durumda gezdirildiğinde tutulan yeri sesli olarak okuyarak yardımcı olacaktır. Sizlerde bu sayede belirli bir zaman sonra yavaş yavaş öğrenmeye başlamış olarak kendinize destek verebileceksiniz.