25 Mart 2016 Cuma

Termal Kemerleri Tercih Etmeli Miyiz?


Termal Kemerleri Tercih Etmeli Miyiz?
Özel neopren kumaşlardan elde edilen termal kemer özel kumaşı sayesinde mikro masaj etkisi yaratır ve kullanılan bölgenin rahatlamasına yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olan bu kemerleri gün içinde ister sokakta yürürken, ister işinize gittiğinizde isterseniz de gece yatarken kullanarak zayıflayabilir ve kendinizi bu kemer sayesinde daha da rahat hissedebilirsiniz. Bu termal sauna kemer konforlu ve rahat olup istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanıma uygundur.

Bu kemerleri giysilerinizin altına giyebilirsiniz dışarıdan bakıldığında fark edilmez. Ayrıca unisex oluşuyla hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygundur. Kemer üzerindeki cırt cırtlar kullanım kolaylığı sağlayarak ürünün tercih edilme oranını arttırır. Günlük 1 ile 5 saat kullanıma uygundur termal kemer.

Termal Kemer Nasıl Çalışır?
Günlük hareketlerimizin esnasında vücudumuzun ortaya çıkarmış olduğu ısıyı arttırarak fizyoterapik masaj ve deri altında sauna etkisi yaratarak zayıflamaya yardımcı olur. Bu sayede hızlanmış olan kan dolaşımı meydana getirmiş olduğu etki ile selülitli ve yağlı dokulara nüfus ederek fazla miktarda oksijen iletilmesini sağlar bu dokulara. Bu oksijen ulaştığı hücrelerde yağ ve selülitleri enerjiye dönüştürerek bel ve göbek bölgesinde yoğun bir incelmeyi ve selülitlerin azalmasına yardımcı olarak daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur.

Etki Alanı
Kemerler belden ayarlamalı cırt cırtları sayesinde göbek, bel, mide bölgesindeki yağlanmayı kısa sürede yok ederek bölgesel olarak zayıflamaya yardımcı olur. Şekil özelliğinden dolayı zayıflama kemeri bel fıtığına ve bel ağrılarına etki ederek tedaviye de yardımcı olur.