13 Mayıs 2016 Cuma

Paykasa Nereden Satın Alınır?


Online alışverişin en güvenilir ödeme şekli olan paykasa, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça ilgi görüyor. Büyük bir hızla yayılmaya ve tercih edilmeye başlayan paykasa sunduğu avantaj ve fırsatlarıyla kullanıcılarına, internet dünyasında en güvenli alışveriş yapma ve oyun oynayabilme imkanı sunuyor.

Sen de paykasa satın al, internette alışverişin ve oyun oynamanın keyfini çıkar

Banka ve kredi kart hesap bilgilerini güvende tutmayı tercih edenler, Euro bazından Türk lirasına çevrilen fiyatlar ile çok düşük komisyon ücreti talep eden paykasa kullanmayı seçiyor.

Günümüz dünyasının internet ortamında sayısız alışveriş ve oyun sitesi bulunuyor. Bunlardan bazılarını seçerken internet ortamlarında hangisinin güvenilir olup olmadığını anlamak çoğunlukla zor. Hal böyle olunca, dolandırıcıların internet kullanıcılarının hesap bilgilerini ele geçirmek için kurduğu tuzaklardan korunmak gerekiyor. Oyun sitelerindeki hesaplarına para transferi yaptığını düşünen kullanıcılar, farkında olmadan bütün kredi kartı bilgilerini dolandırıcılara vererek kendilerini zor durumlar içerisine düşürüp pişman olabiliyor.

Bu tür mağduriyet durumlarından kurtulmak isteyenler, paykasa alırken seçtikleri paket dahilinde aldıkları sanal kart ile rahatlıkla alışveriş yapabiliyor ve kredi kartı ile banka hesap bilgilerinin güvende tutabilmeyi sağlıyor.

Paykasa kart almak için yapmanız gerekenler çok basit. Birkaç basit işlem gerçekleştirdikten sonra kart sahibi olabiliyorsunuz.

1. Yapacağınız ilk iş hesap ve işlem güvenliğiniz için bir üyelik oluşturmanızdır.

2. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, üye hesabınızda sağ üst kısımda bulunan “Satın Al” butonu kısmına basarak, satın almak istediğiniz paykasa kart miktar ve adeti seçersiniz.

3. “Ödeme Yap” butonuna basarak mevcut ödeme yöntemleri içerisinde kendinize en uygun olanı tercih ettikten sonra, kartınızın TL karşılığını banka hesabınızdan havale yapabilirsiniz.

4. Ödemenizi yaptıktan sonra sadece birkaç dakika içerisinde paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz.

Paykasa kart nereden satın alınır?

Günümüzde birçok paykasa bayi karşınıza çıkabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken güvenilir paykasa bayi seçmeniz ve seçtiğiniz bayinin resmi paykasa bayi olmasına önem vermeniz.

Paykasa kartlarınızı almak için, paykasa kart talepleri konusunda eksiksiz şekilde işlemlerin gerçekleşebilmesi için çalışan ve resmi paykasa bayi olarak hizmet veren www.paykasa.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siteyi ziyaret ettiğinizde paykasa fiyatları hakkında bilgi alabilir ve paykasa canlı destek sistemi sayesinde her konuda yardım ve destekten faydalanabilirsiniz.