7 Ağustos 2016 Pazar

Cilt Yaralarını iyileştirici Bionike

bionike yara lezyon ürünleri, bionike hassas ve alerjik cilt ürünleri

Cildim oldukça hassas bir yapıya sahip. Cildimin hassas olmasının yanı sıra kötü de bir özelliği var. Cildimde ya da vücudumda çeşitli sebeplerden oluşan yaralar çok uzun bir süre içinde iyileşiyor. Bu durum beni oldukça zor bir durum içine sokuyor. Çünkü zamanla yaralarımın bazıları daha da derinleşiyor ve cildimde iyileşme sonrasında lekeler oluşmaya başlıyor. Bütün bunlarla başa çıkabilmek için yaraları çabuk iyileştiren ve cildin dokusunu güçlendiren bir krem aradım. İnternetten kremler arasında araştırma yaparken http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesine denk geldim.

Bu sitede ürünlerin içerikleri ve hangi durumlara iyi geldiği, ciltte oluşturduğu etkiler çok güzel bir şekilde anlatılmıştı. Aynı zamanda sitenin müşteri hizmetleri de vardı. Kendime uygun yaraları iyileştirici kremi bulduktan sonra hemen sitenin müşteri hizmetlerini aradım ve krem ile alakalı merak ettiklerimi sordum. Müşteri hizmetleri yetkilisi sorduğum bütün sorulara içtenlikle cevap verdi ve ben de kremi alıp kullanmaya ikna oldum. Sitede bulduğum ürün Bionike yara lezyon ürünleri idi. Bu krem yaraları benimki gibi zor iyileşen ciltler için özel olarak tasarlanmıştı. Krem, yaraları onarmasının yanı sıra cildin dokusunu da güçlendirici özelliğe sahip idi. Yani krem düzenli kullanımda ciltte oluşan yaraları da kontrol altına alıyordu. Kremin açıklamasında yüksek toleribilite ve bio uyumluluğu olduğundan bahsediliyordu. Yani krem uzun süreli tedavi amaçlı da kullanılabilir demekti. Ben kremde oldukça memnun kaldım eğer siz de benimki gibi zor bir cilt yapısına sahip iseniz bu kremleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

bionike yara lezyon ürünleri, bionike hassas ve alerjik cilt ürünleri

Siteden aldığım yanık iyileştirici kremden memnun kalınca Bionike’nin diğer ürünlerine de bakmaya karar verdim. Bionike hassas ve alerjik cilt ürünleri de tam olarak istediğim gibi ürünlerdi. Cildimin hassasiyet dengesini korumaya yardımcı olan bu kremler sayesinde cildimin ihtiyacı olan bakımı pratik bir şekilde yapabildim. Kremleri kullandıktan sonra cildim herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. Üstelik bu kremi doktoruma da sordum. O da kremi gönül rahatlığı ile günlük bakım için kullanabileceğimi söyledi.

Tags: bionike yara lezyon ürünleri, bionike hassas ve alerjik cilt ürünleri