28 Eylül 2016 Çarşamba

Sağlığa Hava Desteği


Hayattaki en önem verilmesi gereken konulardan biri sağlıktır. Sağlığınızda problem olduğu zaman tüm diğer önemli işleriniz ikinci planda kalır. Özellikle acil durumlarda ilk yardım ve anında müdahale hayat kurtarır. Çoğu insan bir kaç saniye ile hayata dönmüş ya da bir kaç saniye geç kalınması yüzünden hayatını kaybetmiştir. O yüzden özellikle acil durumlarda hızlı bir şekilde sağlık kuruluşuna ulaşım ve bu süreçte yapılacak ilk yardım müdahaleleri çok önemlidir. Hava ambulansı bu konuda en hızlı acil servis hizmetini sunan ulaşım aracıdır.

Hava ambulansının her anlamda birçok avantajı vardır. Karayolu ulaşımına göre çok daha hızlı olması en önemli detaylardan biridir. Acil durumlarda hastanın hızlı bir şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirirken kullanılabilecek en hızlı ve en güvenilir ulaşım aracıdır.


Hava ambulansı 7/24 hizmet veren acil servis özelliği yanında içeriği bakımında diğer kara ambulanslarından ayrılmaz. Gerekli olan tüm teknik cihaz donanımına sahiptir. İçerisinde bulunan ekipler de işinde uzman kişiler olup hastaya gerekli olan acil müdahaleyi en iyi ve uygun şekilde yerine getirmektedir. Hava ambulansına nakliye işlemi dışında doğal afetler gibi durumlarda da ihtiyaç duyulmaktadır. Sel, deprem, yangın vb. felaketler içerisinde kalan insanların hızlı bir şekilde sağlık kuruluşlarına götürülmesi ve bu süreçte acil yardım müdahalelerinin yapılması çok önemlidir. Her saniye insan hayatı için önemlidir ve hava ambulansı sayesinde zamandan tasarruf etmek diğer ulaşım araçlarına oranla daha kolaydır.


Hava ambulansı ihtiyacı duyan hasta yakınları için öncelikle hava ambulansının kaç kişilik olması gerektiği hakkında bilgi verilir. Hastayla birlikte gidecek mürettebat içerisinde sağlıkçılar kendi işlerinin uzmanıdır ve ambulansı kullanan pilotlar da gece gündüz tüm hava koşullarında profesyonelce hava ambulansını kullanacak donanıma sahiptir. Aynı zamanda mürettebatın yurtdışı nakil ihtiyacına uygun olması amacıyla yabancı dil bilgisi de bulunmaktadır. Bu sayede yurtdışı nakil işlemleri sırasında hastane ile iletişim sorunsuz olarak gerçekleştirilebilir.
En hızlı ve en güvenilir ilk yardım ve hasta nakil hizmeti için hava ambulansı en ideal servis hizmetini sağlayan ulaşım aracıdır.

Detaylı Bilgi: http://www.ambulansucakkiralama.com/ozel-hava-ambulansi

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ambulansucakkiralama.com